Polityka prywatności

W czasie korzystania ze strony https://uniwersytetjazdy.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Dane, o które będziesz poproszony, to w większości przypadków nazwa i adres e-mail. W przypadku formularza zgłoszenia na kurs będziesz proszony
o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której
te dane dotyczyły.

Wyżej wymienione dane nie są i nie były udostępniane firmom/osobom trzecim. Dane wykorzystywane są
i przechowywane w siedzibie OSK Uniwersytet Jazdy Ogiński.

W telefonach komórkowych, tabletach i innych urządzeniach mobilnych
Zachęcamy do zapoznania się z opcjami prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta konkretnego urządzenia mobilnego. Każdy model może tę funkcję obsługiwać w inny sposób.

W przeglądarce Microsoft Internet Explorer
W menu Narzędzia wybierz Opcje internetowe i w nich zakładkę Prywatność. Specjalnym suwakiem możesz regulować poziom prywatności a przyciskiem Witryny zarządzać ustawieniami poszczególnych internetowych serwisów.

W przeglądarce Google Chrome
W menu w prawym górnym rogu przeglądarki (ukrytym pod poziomymi kreseczkami) wybierz Więcej narzędzi następnie Wyczyść dane przeglądania… . Możesz też skorzystać ze znajdującego się tam linka Więcej informacji, który prowadzi do szczegółowego opisu funkcji prywatności przeglądarki.

W przeglądarce Mozilla Firefox
Przeglądarka umożliwia usunięcie pojedynczych ciasteczek z poszczególnych witryn, ale też zaznaczenie, że nie chce się być śledzonym w ogóle. W menu Narzędzia wybierz Opcje a w nich Prywatność.

W przeglądarce Opera
i wybierz Ustawienia a dalej Wyczyść historię przeglądania… . Do bardziej zaawansowanych opcji

W przeglądarce Apple Safari

________________________________________________________________________________

Status dokumentu

Sprawdź czy twoje prawo jazdy zostało już wydane

WORD Poznań

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu

Testy on-line kat. B

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu

Kim jesteśmy?

Nasza firma - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Uniwersytet Jazdy Ogiński
w Poznaniu, wiarygodna szkoła jazdy,
36 lat profesjonalnego szkolenia,
26 000 wyszkolonych kierowców,
OSK z tradycją i doświadczeniem.

Jesteś tutaj: Start